irský teriér - chovatelská stanice Paparadža

O naší chovatelské stanici

Vítám Vás v chovatelské stanici Paparadža.

Její zakladatelkou je fenka Alfa Bohemia Opál, která je v pořadí třetím irským teriérem, který přišel do naší rodiny. Po absolvování několika úspěšných výstav a loveckých zkoušek jsem se rozhodla pro založení chovatelské stanice a odchování vlastních štěňátek.
V roce 2012 jsme měli první vrh A . Všechna štěňátka žijí spokojeně u svých pánů. S některým se majitelé účastní výstav a také loveckých zkoušek. V letošním roce máme druhý vrh B - viz sekce štěňata Chovem irských teriérů se budu nadále zabývat, , ale prozatím se těším jak se budou vyvíjet naši odchovanci ,jak exteriérem, tak i povahově. Všem jim hlavně přeji šťastné domovy s pány kteří je boudou milovat po celý jejich život.
Chtěla bych poděkovat svým psům, jelikož právě díky nim jsem prožila mnoho hezkého Za poznání lidí, ze kterých se stali moji přátelé, vděčím právě psům a to nejen irským terierům, ale všem psům, kteří prošli mým životem.

Registrace choavtelské stanice ČMKU - FCI

  NÁVŠTĚV

Tvorba www stránek pro chovatele, grafické návrhy, focení psů, vizitky, focení psích výstav, reklamní grafiky pro krycí psy a vrhy